Міжнародна федерація бухгалтерів (International Federation of Accountants, IFAC) опублікувала доповідь «Точка зору» («Point of View’»), у якій оприлюднила своє бачення проблеми покращення корпоративної звітності.

Ні для кого не секрет, що заробітна плата є чи не головним фактором мотивації персоналу. Проте, аби цей фактор сприяв ефективності працівника, його слід правильно використовувати.

Інститут дипломованих внутрішніх аудиторів (Chartered Institute of Internal Auditors, Chartered IIA) опублікував новий Кодекс внутрішнього аудиту з метою підвищення ефективності функції внутрішнього аудиту.

Рада фінансової звітності Великобританії (FRC) вважає, що компаніям потрібно вдосконалити свої практики управління та звітування, щоб продемонструвати позитивний вплив на економіку та суспільство.

Останнім часом у світі дедалі більшої популярності набуває таке поняття, як менеджмент 3.0. Свій початок такий стиль управління бере з IT-сфери та проєктного менеджменту. Довівши свою ефективність у них, тепер він поширюється й на інші види бізнесу, зокрема аудит та консалтинг.

Новорічні свята якраз в розпалі, однак тривалі вихідні добігли кінця. Починається активна робота, зануритися в яку після затяжного відпочинку непросто. Як увійти у робочий ритм, не витрачаючи дорогоцінного часу на «розкачування»?

Коли бізнес переходить на хмарні сервіси, внутрішній аудит повинен надати гарантії, що інфраструктура хмарного середовища надійна, безпечна та відповідає цілям організації й відповідатиме в майбутньому.

Рада з фінансової звітності Великобританії (UK’s Financial Reporting Council, FRC) оновила Практичний посібник (Practice Aid), який аудиторські комітети використовують для оцінки якості та ефективності зовнішнього аудиту.

Дональд Брайдон, колишній голова Лондонської фондової біржі (London Stock Exchange Group), підготував та оприлюднив звіт «Оцінювати, запевняти та інформувати: покращуючи якість та ефективність аудиту» (Assess, assure and inform: improving audit quality and effectiveness). Автор документа закликав створити нову професію корпоративного аудиту, контроль над яким буде здійснювати Орган з питань проведення аудиту, звітності та управління (Audit, Reporting and Governance Authority, ARGA).