Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, спілка) стала інформаційним партнером масштабного антифрод-заходу – VIII Міжнародної конференції «ANTI-FRAUD У ЦИФРОВОМУ СВІТІ». Члени спілки взяли участь у конференції на партнерських умовах і змогли долучитися до обговорення ризиків для бізнесу та можливих способів їх запобігання.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, спілка) виступила традиційним інформаційним партнером XIX Міжнародної конференції «ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ТА КОНТРОЛЬ», яка щороку проходить для фахівців галузі. Члени спілки також взяли участь у заході й змогли долучитися до актуальної дискусії щодо змін аудиту та нових тенденцій його розвитку як в Україні, так і у світі.

17 липня 2021 року в Києві у приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся черговий З'їзд аудиторів України, у якому взяли участь, зокрема члени Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ). Які рішення були прийняті аудиторами – далі.

Нові міжнародні стандарти управління якістю (ISQM) сприяють стійкому, ініціативному, масштабованому та ефективному підходу до управління якістю та знаменують значний розвиток існуючих стандартів контролю якості. Тому Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) закликає своїх членів та інших представників професії взяти участь у безкоштовному вебінарі «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю», який відбудеться 02 червня 2021 року. Захід готують Центр реформування фінансової звітності Світового банку (CFRR) спільно з Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та IAASB.

Квасі Квартенг (Kwasi Kwarteng), міністр з питань бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великобританії, розпочав капітальну модернізацію британського аудиторського сектору, яка має на меті нівелювати домінування «великої четвірки» та збільшити підзвітність директорів великих компаній.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) виступить інформаційним партнером VIII Міжнародної конференції «Нові технології в аудиті і управління ризиками», яка відбудеться 3 березня 2021 в онлайн-режимі. Формат проведення заходу зумовлений запровадженням карантинних обмежень на території України у зв’язку з поширенням пандемії, спричиненої COVID-19.

2020 рік вніс суттєві корективи у роботу підприємств, організацій, відомств і громадських формувань. Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) не стала винятком. Нові умови змусили швидко пристосовуватися до них, опановувати методи дистанційної роботи та переглядати пріоритети діяльності. І хоча планувати в умовах тотальної невизначеності, з якою зіткнувся весь світ, доволі складно, ПАБУ окреслила орієнтири на 2021 рік.

Пандемія триває і, на жаль, набирає нових обертів. Віддалена робота та дистанційний аудит стають викликами нової реальності. Інститут дипломованих бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) дав відповіді на найбільш актуальні питання, пов’язані з проведенням аудиту дистанційно у зв’язку з пандемією коронавірусу. Відповіді мають рекомендаційний характер. ПАБУ переклала ці рекомендації та пропонує для ознайомлення аудиторам.

Державна служба фінансового моніторингу України за сприяння Координатора проєктів ОБСЄ в Україні з урахуванням рекомендацій, сформованих за результатами 5-го раунду взаємної оцінки України Комітетом MONEYVAL, підготувала Керівництво з ризик-орієнтованого підходу для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі – Керівництво) та звернулася до ПАБУ з пропозицією довести до відома наших членів цей документ.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) цьогоріч вперше виступить інформаційним партнером масштабного заходу для представників бізнесу – Українського Бізнес Форуму. Це унікальна платформа, яка є ідеальним місцем для розширення мережі партнерів, клієнтів і ділового нетворкінгу.

Попри буремні часи, з якими зіткнувся увесь світ у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, вимушеним карантином та зміною звичних алгоритмів роботи, аудитори та професійні бухгалтери продовжують об’єднуватися у професійні спілки для підтримання і розвитку професії, а також розбудови ефективних стратегій роботи у принципово нових умовах.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) уже другий рік поспіль є інформаційним партнером масштабного антифрод-форуму з питань корупції та корпоративного шахрайства, який цьогоріч присвячено протидії таким зловживанням в умовах поширення коронавірусу.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) розпочинає роботу у звичайному режимі із 1 червня 2020 року, враховуючи Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020  р. № 16.

Для попередження поширення небезпечної інфекції, а також з метою захисту життя та здоров’я відвідувачів, членів і працівників ПАБУ вживаються застережні заходи.

Так, переважна більшість контактів з членами та відвідувачами ПАБУ здійснюється у віддаленому режимі. Якщо особиста присутність в офісі ПАБУ усе ж є необхідною, приймання відбувається виключно за попереднім погодженням з дотриманням часового інтервалу, який дає змогу виключити контакт мiж відвідувачами.

В офісі ПАБУ дотримуються соціальної дистанції не менше 1,5 метра. Відвідувачі допускаються до офісного приміщення виключно в респіраторі aбo захисній масці.

Працівники, члени та відвідувачі, у яких виявлено ознаки респіраторних захворювань, не допускаються в офіс ПАБУ. У таких випадках ПАБУ суворо рекомендує самоізолюватися та звернутися до сімейного лікаря.

На вході до офісного приміщення ПАБУ є можливість обробити руки спиртовмісними антисептиками.

Бережіть себе та будьте здоровими.

Для запобігання масовому поширенню коронавірусу та через карантинні обмеження в Україні і світі дату проведення VII Міжнародного податкового форуму, інформаційним партнером якого є Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ), перенесено з 9 квітня на 23, 24 та 25 червня 2020 року. Змінено також формат заходу – зустріч відбудеться онлайн для забезпечення зручності доступу всім охочим та з метою дотримання обмежувальних заходів щодо кількості учасників масових зібрань.