21 квітня 2017 року з 12:00 до 13:00 спеціально для членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (далі – ПАБУ, Палата) було проведено безоплатний вебінар на тему «Актуальні питання бухгалтерського обліку та фінансової звітності (П(С)БО та МСФЗ)».

Консультантом-тренером вебінару виступила Олена Харламова, віце-президент ГС «ПАБУ», доктор економічних наук, член Аудиторської палати України, генеральний директор Агентства з МСФЗ, сертифікований аудитор, САР, ICFM, DipIFR (ACCA).

Отримати код доступу для участі у вебінарі могли виключно члени ПАБУ. Цей вебінар був першим і почав низку консультаційних годин, які будуть безкоштовними і регулярними для членів ПАБУ. Учасники вебінару, які зареєструвалися для участі в ньому, могли попередньо надіслати питання, на які хотіли отримати відповіді.

Вебінар розпочався з проблемних аспектів визначення справедливої вартості активів у фінансовій звітності. Лектор приділила увагу розгляду усіх питань, що надійшли від учасників вебінару під час реєстрації. Окрім того, у режимі онлайн слухачі ставили додаткові запитання, які виникали в ході проведення вебінару, і одразу отримували вичерпні відповіді з посиланням на відповідні П(С)БО чи МСФЗ.

Такі онлайн-консультації планують проводити щоквартально чи в міру накопичення актуальних питань, що потребують роз’яснень.

До проведення таких консультаційних годин надалі залучатимуть фахових викладачів та консультантів, які мають ґрунтовні теоретичні знання, підкріплені практичним досвідом.

Олена Харламова, Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України, член Аудиторської палати України

«Впевнена, що такі вебінари корисні для обміну накопиченим досвідом між тими, хто у професії уже давно, і тими, хто тільки починає свій професійний шлях. Усі практикуючі аудитори і бухгалтери, які отримали підтримку ПАБУ, ставши її членом, мають змогу отримати відповіді на актуальні і проблемні питання, що виникають у ході професійної діяльності. Окрім того, поки ПАБУ свідомо не встановлює для своїх членів членських внесків. Цього не буде до остаточного визначення споживчого кошика. До нього, з-поміж іншого, входитимуть консультаційні години, нижчі ціни для членів ПАБУ на удосконалення знань, проведеного Центром розвитку аудиту, спеціальна ціна на річну передплату журналу «Аудитор України», знижки на участь у фахових семінарах партнерів Палати. І цей перелік переваг членства у нашій громадській спілці ми поповнюватимемо, враховуючи побажання членів ПАБУ».