Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ГС «ПАБУ») вдруге виступила організаційним партнером і спонсором Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» серед студентів закладів вищої освіти III–IV рівнів акредитації, сприяючи в такий спосіб максимальній реалізації творчого потенціалу молодих фахівців в ім’я процвітання держави й професії.

На базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ ХПІ) уже другий рік поспіль проводиться ІІ етап олімпіади, який проходить у два тури. Перший тур (тестові завдання) був спрямований на визначення рівня знань конкурсантів з теорії управлінського обліку. Другий тур (ситуаційні завдання) був пов’язаний з розв’язком завдань, що передбачали перевірку засвоєння студентами алгоритму вирішення типових задач з управлінського обліку.

Оцінювало знання учасників журі, до складу якого увійшли експерти з обліку з провідних закладів вищої освіти України.

Переможці отримали призи – річну передплату на електронну версію журналу «Аудитор України», грошовий сертифікат на участь у вебінарах ГС «ПАБУ» та комплект Міжнародних стандартів аудиту.

Адміністрація НТУ «ХПІ» висловила подяку Олександру Бойку, Президенту ГС «ПАБУ», Президенту групи компаній «Де Візу», та Олені Харламовій, Віце-президенту ГС «ПАБУ», ректору ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», за надану спонсорську й організаційну підтримку у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» та сприяння професійному розвитку нового покоління фахівців з бухгалтерського обліку й аудиту.