Професійні аудитори та бухгалтери, яким небайдужа доля професії, стали членами громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ПАБУ, спілка). Станом на початок червня 2019 року кількість членів ПАБУ сягнула 389 осіб. Наразі у складі спілки понад 320 дійсних членів – сертифікованих аудиторів, понад 30 дійсних членів – професійних бухгалтерів, а також дійні члени – юридичні особи та асоційовані члени – фізичні особи. З кожним днем охочих долучитися до професійної спільноти стає дедалі більше.

Членство у спілці відкриває нові можливості для професійного розвитку, доступу до фахової інформації та свіжих новин аудиту й обліку, є відкритим для всіх та дає низку переваг.

Кожен член ПАБУ отримує:

  • можливість спілкування з колегами та обміну досвідом;
  • постійну інформаційну підтримку;
  • захист професійних інтересів;
  • залучення до цікавих проектів, у тому числі міжнародних;
  • знижку на участь у семінарах, вебінарах, круглих столах, конференціях та інших заходах партнера спілки – Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів;
  • участь у програмах стажування для розширення та поглиблення професійного досвіду;
  • щотижневу розсилку останніх новин у світі бухгалтерії та аудиту;
  • знижку на видання для професіоналів аудиторської справи – журнал «Аудитор України» та інші приємні бонуси.

На етапі розвитку та становлення спілки членство в ній безоплатне, адже ПАБУ націлена на об’єднання у своєму складі аудиторів і бухгалтерів, готових робити свій інтелектуальний вклад у розвиток професії, який не виміряти жодною валютою світу.

Палата аудиторів і бухгалтерів України відкрита для всіх представників професійної спільноти – як для фізичних, так і юридичних осіб. Головними критеріями вступу до спілки є належний рівень професіоналізму, бажання працювати задля розвитку професії та визнання її досягнень на міжнародному рівні.

Набути членства в ГС «ПАБУ» нескладно. Для цього слід пройти всього два етапи:

  1. Подати заяву на членство, заповнивши форму, розміщену на сайті https://www.pabu.com.ua (окремо для фізичної та юридичної особи).
  2. Заповнити анкету (окремо для фізичної та юридичної особи).

Рішення щодо набуття членства приймається Радою Спілки. Не пізніше ніж через місяць після отримання зазначених документів відповідальна особа – представник ГС «ПАБУ» зв’яжеться із заявником і повідомить стосовно рішення про набуття членства.

Долучайтеся до кращих представників професії та зробіть свій внесок у її розвиток.