Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) виступить партнером професійного практичного семінару для представників бухгалтерської професії з нагоди відзначення Дня бухгалтера та аудитора.

Другий рік поспіль 16 липня бухгалтери та аудитори відзначатимуть своє професійне свято разом.

Організатором події стала газета «Все про бухгалтерський облік», яка ініціювала святкування Дня бухгалтера по-українськи за підтримки партнерів. У програмі заходу практична і розважальна частини – професійний семінар за участю спікерів та індивідуальні консультації, а також шоу-програма з національним колоритом.

Серед спікерів семінару: Сергій Дроботя, експерт-консультант з питань оподаткування, Володимир Ковальчук, спеціаліст із захисту прав клієнтів у спорах з державними структурами, Людмила Шахно, міжнародний сертифікований бухгалтер САР, СІРА, директор Академії професійного бухгалтера, Роман Герштун, засновник ProCRM, бізнес-аналітик, експерт з автоматизації та впровадження CRM (ERP) систем.

Захід спрямований на згуртування представників професії та обмін цінним практичним досвідом. Він відбудеться 16 липня в Києві у приміщенні Центру культури та розвитку за адресою: вул. Дегтярівська, 49. Устигніть зареєструватися: seminar.vobu.ua.