Віцепрезидент громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ПАБУ) та ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» Олена Харламова вкотре візьме участь у професійному заході для представників бухгалтерської професії й виступить лектором святкового семінару, організованого Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» (ВГО АППУ) напередодні відзначення Дня бухгалтера та аудитора.

Темою лекції буде актуальна на сьогодні трансформація звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності – «П(С)БО & МСФЗ: основні відмінності та організаційні аспекти переходу».

Основна мета заходу – звернути увагу на актуальні питання ведення бізнесу та пошук шляхів запобігання потенційним ризикам.

Серед спікерів також Андрій Кравченко, керівник проекту «CONTRAGENT», Гліб Пахаренко, керівник компанії «Pacurity», Йосип Бучинський, віцепрезидент ВГО АППУ, голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ», Сергій Рогозний, член ради ФПБАУ, керівник комітету з питань фінансів та бюджетування ФПБАУ, Лариса Врублевська, керівник практики бухгалтерського обліку і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUKOM», Іван Лавріцький, в. о. директора Департаменту моніторингу ризикових операцій ДФС України, та Ірина Білотіл, начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО АППУ.

Семінар пройде 15 липня в Києві у приміщенні готелю «Козацький» (зал №3, 2-й поверх) за адресою: вул. Михайлівська, 1/3.

Реєстрація учасників починається о 9:40.

Для платників податків – членів АППУ участь безкоштовна.

Більше інформації – на сайті АППУ.