Другий рік поспіль бухгалтери та аудитори святкують своє професійне свято разом. Аби відзначити цю подію й обговорити основні професійні досягнення та тренди ринку, Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ОСНАД) за підтримки Міністерства фінансів України, Верховної Ради України, Світового банку та ЄС ініціювали масштабне святкування для представників бухгалтерської професії. До цієї події долучилися провідні професійні громадські організації, які надали організаційну та фінансову підтримку заходу.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) взяла активну участь у цій подій, зокрема, забезпечила участь 23 представників спілки та надала до призового фонду три річні передплати на партнерське видання для професіоналів аудиторської справи – журнал «Аудитор України».

Учасниками події загалом стали вісім професійних організацій, серед яких Аудиторська палата Україна, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України, Спілка аудиторів України, Спілка податкових консультантів України, Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс» та портал для бізнесу Ліга.net.

Програма святкування передбачає привітання від організаторів події – Уряду, парламенту, а також Світового банку та представників Євросоюзу. Вітальні слова професійній спільноті матимуть змогу висловити представники всіх громадських організацій – учасників заходу. На гостей свята чекає спілкування в неформальній атмосфері, музичний супровід, розіграш призів та смачне частування в колі колег і друзів.

Святкування з нагоди Дня бухгалтера та аудитора відбудеться 16 липня 2019 року в Києві в Будинку урочистих офіційних прийомів за адресою: вул. Михайла Грушевського, 22.

Початок заходу о 16:00.

Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Спільне відзначення професійного свята – важливий об’єднавчий чинник для професійної спільноти. Таке святкування дасть можливість підбити проміжні підсумки діяльності та окреслити нові напрями руху, а також у неформальній атмосфері відсвяткувати спільні досягнення. Ми раді долучитися до цієї масштабної події, яка вкотре підкреслить важливість професії для розвитку бізнесу і країни в цілому.