16 липня 2019 року у Києві в Будинку урочистих офіційних прийомів відбулося святкування Дня бухгалтера та аудитора України.

Захід пройшов під патронатом Міністерства фінансів України та Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ОСНАД), а до його організації долучилися найбільші громадські професійні спілки та Аудиторська палата України. Привітати аудиторів та бухгалтерів прийшли представники Верховної Ради України, Уряду, Світового банку та міжнародних організацій.

Відкрила захід народний депутат України, очільник комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. Вона особисто привітала професійну спільноту та передала офіційні вітання від Президента України Володимира Зеленського та Глави Уряду Володимира Гройсмана.

До привітань долучилися і представники Європейського Союзу. Так, старший експерт у сфері обліку та аудиту проекту EU Finstar, в рамках якого надавалася підтримка ЄС щодо розроблення та імплементації нових профільних законів в Україні, Джон Хупер наголосив на важливості обꞌєднання професії аудитора та бухгалтера та висловив підтримку обраному нашою державою європейському вектору розвитку професії. З коротким вітальним словом виступив і делегат від Світового банку.

З офіційним привітанням виступила заступник директора Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку – начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Людмила Гапоненко. Вона побажала гостям свята гарного настрою та зачитала вітання від Міністра фінансів України Оксани Маркарової.

Звернувся зі щирими словами вдячності та вітання й Олег Канцуров – член Ради нагляду за аудиторською діяльністю ОСНАД, виконавчий директор Інспекції із забезпечення якості.

Далі слово взяла голова Аудиторської палати України Тетяна Каменська. У своєму виступі вона акцентувала увагу на здобутках професії та фаховому зростанні українських бухгалтерів і аудиторів.

Після її виступу із вітальними промовами виступили очільники професійних громадських організацій – Палати аудиторів та бухгалтерів України, Спілки аудиторів України, Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, Спілки податкових консультантів України тощо.

Президент Палати аудиторів та бухгалтерів України Олександр Бойко, вітаючи колег, зауважив: «Сьогодні справді визначний день для нашої професії. Цьогорічний День бухгалтера та аудитора об’єднав не лише представників цих професій, а й усі професійні громадські спілки, міжнародні організації та урядові структури. Наша сила – в єдності, а професійний тандем бухгалтера та аудитора – запорука успіху не лише підприємства, а й економіки в цілому».

Завершився вечір розіграшем призів, серед яких передплата на журнал «Аудитор України», щирим спілкуванням у колі колег та однодумців, яскравими емоціями та по-справжньому святковим настроєм.

234567