Сьогодні близько 130 країн вимагають від компаній вести облік за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ). Не лишається осторонь світового тренду й Україна. Кількість підприємств, зобов’язаних вести облік за міжнародними стандартами фінансової звітності, зростає.

Нагадаємо, МСФЗ в Україні повинні застосовувати великі підприємства (балансова вартість активів яких становить понад 20 млн євро, чистий дохід від реалізації продукції – понад 40 млн євро, а середня кількість працівників перевищує 250 осіб); підприємства-емітенти цінних паперів, цінні папери яких допущені до біржових торгів; банки, страховики, недержавні пенсійні фонди та інші фінансові установи, якщо вони не є малими або мікро; публічні акціонерні товариства; підприємства, які провадять діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення.

Знати МСФЗ та вміло застосовувати ці стандарти в роботі мусять усі професійні бухгалтери. Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) як партнер AICPA рекомендує своїм членам пройти навчання за сертифікаційною програмою AICPA з МСФЗ за спеціальною ціною $302.

Пройшовши таке навчання, кожен отримає необхідний інструментарій для застосування МСФЗ, навчиться глибоко розуміти основні визначення та концепції міжнародних стандартів фінансової звітності, зможе застосовувати основоположні принципи МСФЗ, вирішуючи різні робочі ситуації, а також дізнається про останні зміни та поправки до МСФЗ та їх вплив на облік.

Крім того, прослухавши курс, усі слухачі отримають сертифікат експерта з МСФЗ, що видається визнаною в Україні міжнародною професійною організацією AICPA.

Пройти інструктаж для реєстрації на курс можна за телефоном ПАБУ: +38 (044) 279 62 00 або написавши на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..