Професійні бухгалтери та аудитори, яким не байдужа доля професії, продовжують об’єднуватися в професійні спілки для якнайшвидшого й ефективного втілення спільних ініціатив.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) від початку свого створення у 2016 році згуртувала понад 400 кращих фахівців з аудиту та бухгалтерських послуг і продовжує розвиватись та кількісно зростати.

Станом на початок жовтня 2019 року серед членів ПАБУ налічується: 330 сертифікованих аудиторів, близько 40 професійних бухгалтерів, понад 30 фізичних та близько 10 юридичних осіб.

Членство у Спілці відкриває для кожного широкі можливості й перспективи, такі як обмін досвідом з колегами в Україні та світі, залучення до цікавих проєктів, спрямованих на підвищення професійного рівня, у тому числі міжнародних; постійний захист професійних інтересів, пільгові умови на участь у профільних заходах партнерів ПАБУ та інші преференції.

За понад три роки своєї діяльності Спілка долучилась до проведення десятків масштабних професійних заходів. Зокрема, ПАБУ стала інформаційним партнером й учасником 10-го ювілейного форуму «Корупція та корпоративне шахрайство: методи протидії і комплаєнс-стратегії». Антифрод-захід такого масштабу, рівня контенту і складу учасників пройшов в Україні вперше. Також Спілка виступила партнером форуму «Корупція та корпоративне шахрайство: методи протидії і комплаєнс-стратегії» та інших.

Віцепрезидент та Президент Спілки неодноразово брали участь у професійних круглих столах та конференціях, де представляли ПАБУ й були рупорами Спілки серед представників широкої громадськості та флагманів ринку. Зокрема, особливе значення мала участь Віцепрезидента ПАБУ в конференції «Роль і відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності ССІ, та стан реформи аудиторської діяльності», яка відбувалася в межах проєкту EU-FINSTAR «Technical Assistance in the Ukrainian Financial Sectorꞌs Priority Areas», що фінансується Європейським Союзом.

Участь у цих та багатьох інших професійних заходах відкриває для членів спілки нові можливості для розвитку професії, дає доступ до кращих надбань вітчизняних і міжнародних експертів.

Окрім того, ПАБУ докладає зусиль для підвищення освітнього рівня фахівців з аудиту та обліку. Зокрема, важливим внеском у розвиток професії є укладення угоди про співпрацю з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA) задля впровадження кращих світових практик у щоденну роботу вітчизняних спеціалістів. Угодою про співпрацю передбачено надання доступу членам ПАБУ до навчальних курсів та програм сертифікації AICPA в онлайн-режимі за зниженою ціною.

Щодня кожен член ПАБУ працює не лише над підвищенням своєї кваліфікації, а й робить внесок у розвиток професії. Участь у професійній спільноті – додаткова можливість реалізуватися як експерт з обліку та аудиту, стати конкурентним спеціалістом в Україні і закордоном та бути причетним до утвердження найвищих світових стандартів у діяльності компаній та підприємств.

Хто ще не з нами – долучайтеся!