Віцепрезидент Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) Олена Харламова у складі української делегації взяла участь у VI Євразійському форумі бухгалтерів та аудиторів. Захід проходив 10–12 жовтня 2019 року в Баку (Азербайджан) та був присвячений темі «Бухгалтерський облік і аудит: сучасні виклики».

Організаторами форуму виступили Союз економістів Азербайджану, Аудиторська палата Азербайджану та Азербайджанська асоціація професійних фінансових менеджерів (APFM).

До заходу долучилися експерти з обліку та аудиту, фахівці з інвестування, управління, внутрішнього контролю, а також представники професійних організацій, зокрема Палати аудиторів і бухгалтерів України, впливових міжнародних бухгалтерських та аудиторських організацій, регуляторів з країн СНД, Європи та Азії.

У ході форуму обговорили розвиток світової економіки в контексті глобалізації, роль бухгалтерського обліку й аудиту в сучасному суспільстві, способи ефективного використання фінансових і людських ресурсів та питання управління ризиками.

Також учасники заходу зосередили увагу на проблемних аспектах розвитку професії, уточнили напрями діяльності органів регулювання обліку та аудиту та виступили із пропозиціями щодо підвищення ролі аудиторів і бухгалтерів у сучасному світі.

Олена Харламова, Віцепрезидент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Мені було дуже приємно представити нашу країну на такому масштабному міжнародному професійному заході. Спілкування з представниками професії з різних країн, обмін досвідом, а також розуміння світових трендів розвитку обліку й аудиту додали впевненості, що наша професійна спілка рухається у правильному напрямі. Переконана, спільними зусиллями ми впораємося із сучасними викликами й докладемо всіх зусиль, аби Україна, за посередництва нашої професії, посіла гідне місце на міжнародній арені.

Forum1Forum2Forum4