21 та 22 листопада 2019 року в Києві у приміщенні ДВНЗ «Університет банківської справи» проходила міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна та вітчизняна практика вартісної оцінки активів та фінансового аудиту кредитних установ та інших суб’єктів господарювання».

Одним із спікерів заходу стала Олена Харламова, Віцепрезидент Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ). Вона виступила з доповіддю щодо тестування на знецінення активів на вимогу МСФЗ та ролі бухгалтера, аудитора та оцінювача в цьому процесі.

Участь у конференції також взяли представники Міжнародної ради зі стандартів оцінки, Нацбанку, Фонду держмайна України, Нацкомфінпослуг, викладачі вищих навчальних закладів тощо.

Олена Харламова, Віцепрезидент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Я рада представити нашу професійну спільноту на такому масштабному заході. Спілкування з представниками різних державних та недержавних установ, які працюють над впровадженням кращих світових практик поводження з активами та надання фінансових послуг, обмін досвідом з іншими країнами допомагає осягнути тренди обліку й аудиту та алгоритм впровадження їх у вітчизняну діяльність. Переконана, ми працюємо в правильному напрямі, а отже, спільно зможемо досягти поставлених цілей для розвитку професії й країни в цілому.