Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка), та Олена Харламова, Віцепрезидент Спілки, стали учасниками масштабної конференції «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету», присвяченої обговоренню актуальних питань реформи корпоративного управління, а також створення та ефективної діяльності аудиторських комітетів.

Захід проходив 27 листопада 2019 року у приміщенні готелю InterContinental Kyiv за підтримки проєкту Європейського Союзу в Україні «Технічна допомога у пріоритетних сферах фінансового сектора України» (EU-FINSTAR), Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів.

Програма конференції передбачала три секції та подіумну дискусію. Почали обговорення з питань реформування корпоративного управління, основних викликів та перспектив. Друга секція була присвячена ролі незалежного аудиту в розбудові ефективного корпоративного управління. Третя частина заходу була націлена на обговорення ролі та функції аудиторського комітету. Завершила конференцію панельна дискусія щодо викликів та переваг реформи корпоративного управління.

Для обміну досвідом та думками з питань реформи корпоративного управління долучилися представники державних органів влади, регуляторів, топменеджери великих компаній, очільники аудиторських комітетів та аудитори.

Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Конференція зібрала кращих фахівців, які працюють над удосконаленням корпоративного управління в компаніях та створенням аудиторських комітетів. Обмін досвідом, можливість подискутувати з проблемних питань і дійти до раціонального рішення – ефективний шлях для розбудови сильної економіки. Ми раді, що долучилися до цього обговорення й змогли висловити позицію членів ПАБУ, яким не байдужа доля країни, що напряму залежить від успіху кожної компанії.