14 грудня 2019 року в Києві фінішував VII Всеукраїнський конкурс студентських науково-практичних робіт на тему «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи» (далі – конкурс).

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) разом із Міжнародною академією сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА), Агентством з МСФЗ, Центром розвитку аудиту, журналом «Аудитор України» та Institute of Certified Financial Managers UK in Ukraine виступила партнером заходу, який тривав із вересня по грудень 2019 року.

У конкурсі взяли участь студенти із Києва, Харкова, Житомира, Сум, Кропивницького та інших міст України. Конкурсанти підготували актуальні й цікаві роботи, пов’язані з практикою впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Кожен фіналіст захищав свою роботу перед членами журі, до складу якого увійшли Віцепрезидент ПАБУ Олена Харламова, директор Institute of Certified Financial Managers UK in Ukraine Олена Хорікова, експерт з комунікацій ICFM Наталія Яблонська, визнаний експерт з податків Ірина Назарбаєва, директор Центру розвитку аудиту Людмила Новіченко та проректор МАСБА Алла Киян.

За результатами публічного захисту робіт було визначено переможців. Перше місце посіли Анастасія Мамонова та Альона Малиновська із роботою «Облік криптовалют за міжнародними стандартами фінансової звітності» (Київський національний торговельно-економічний університет).

Друге місце дісталося Ірині Ганус за роботу «Імплементація МСФЗ 9 «Фінансові інструменти» у систему обліку дебіторської заборгованості» (Сумський державний університет) .

«Бронзу» в конкурсі здобула Яна Антоненко, яка підготувала дослідження на тему «Інвестиційна діяльність у звітності про фінансові результати» (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

Цікавими та перспективними журі визнало роботи Владислави Корнійчук, Карини Курмаз та Катерини Лозоцької. Вони стали фіналістами конкурсу та були відзначені членами журі.

Переможці й- фіналісти отримали сертифікати на безкоштовне навчання та екзамени за програмами МАСБА та Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine, річну передплату на журнал «Аудитор України» та багато інших призів та подарунків від партнерів конкурсу.

Олена Харламова, Віцепрезидент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Після результатів конкурсу я впевнено заявляю, що майбутнє професії аудитора та бухгалтера в Україні є. Наша молодь надзвичайно талановита і їй під силу розвивати нашу професію, розкривати в ній нові грані та додавати своєю працею користі суспільству. Бажаю переможцям та всім учасникам нашого конкурсу подальших успіхів і перемог. ПАБУ та її партнери й надалі гарантують підтримку талановитої молоді, прозорість, обєктивність та чесність у проведенні професійних конкурсів. Усім щиро дякую за участь.

23516