Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) переносить черговий з’їзд спілки, запланований на березень 2020 року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, спричиненими поширенням COVID-19.

З 12 березня Уряд оголосив про введення в Україні карантину, що супроводжувалося забороною проведення масових заходів за участі понад 200 осіб. Діючи на випередження, мер Києва ввів заборону проведення масових заходів у столиці. Низка обмежувальних рішень та відповідальне ставлення до життя і здоров’я членів ПАБУ стала основною причиною зміни дати чергового зібрання.

Наразі ПАБУ активно виконує свої основні завдання, забезпечуючи злагоджену комунікацію з усіма представниками професії та органами влади в умовах віддаленого режиму роботи. Усі члени спілки працюють задля втілення глобальних пріоритетів не лише ПАБУ, а й професії в цілому. Насамперед це:

  • сприяння удосконаленню системи обліку й аудиту;
  • поглиблення довіри до професії, підвищення її статусу та чесна конкуренція;
  • підвищення рівня компетентності бухгалтерів та аудиторів;
  • міжнародне співробітництво та інтеграція в європейську професійну спільноту.

Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Світова пандемія, викликана коронавірусом, – складний виклик не лише для нашої спілки, а й для громадських організацій і компаній у всьому світі. Тому наразі основне завдання кожного представника професії – знайти способи не припиняти свою діяльність, обрати нові шляхи взаємодії з колегами. Карантинні обмеження – це не тільки додаткові труднощі для професійної спільноти, а й нові можливості для опанування нових навичок і компетенцій, застосування в роботі новітніх засобів комунікації, перехід на використання хмарних сховищ. Наша спілка працює над об’єднанням зусиль бухгалтерів і аудиторів зі всієї країни, координуючи роботу розрізнених спеціалістів і направляючи в потрібне русло для розвитку обліку й аудиту. Сьогодні ПАБУ стала тим осередком, навколо якого вибудовується майбутнє професії. Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо врятувати всі надбання попередніх років й акумулювати ресурси задля нових здобутків.