Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) два роки тому підписала угоду про співпрацю з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA).

Нагадаємо, що основною метою угоди є сприяння професійному зростанню членів ПАБУ, розширення та поглиблення їхніх знань, упровадження кращих світових практик у щоденну роботу та надання всебічної підтримки.

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, введенням жорстких карантинних обмежень та економічними викликами, які постали перед кожним бізнесом, AICPA пропонує своїм партнерам скористатися безкоштовними ресурсами та отримати дієві поради для підтримання й подальшого розвитку бізнесу та професії.

Тож беріть на озброєння корисні посилання* й знаходьте максимум інформації, як аудиторам і бухгалтерам працювати в часи світової пандемії:

Зауважимо, що цією інформацією можна ділитися з клієнтами, партнерами, студентами та тими, хто хоче втримати свій бізнес «на плаву».

Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Хочу наголосити, що угодою про співпрацю з провідною професійною організацією для аудиторів і бухгалтерів AICPA передбачено надання доступу членам ПАБУ до навчальних курсів та програм сертифікації AICPA в онлайн-режимі, що сьогодні набуло особливої актуальності. У часи карантину, викликаного швидким поширення COVID-19, доводиться виконувати більшість завдань віддалено. ПАБУ за сприяння AICPA надає можливість удосконалювати знання, не виходячи з дому, навіть зараз. Скористайтеся цією нагодою.

* Інформація надається англійською мовою.