Для запобігання масовому поширенню коронавірусу та через карантинні обмеження в Україні і світі дату проведення VII Міжнародного податкового форуму, інформаційним партнером якого є Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ), перенесено з 9 квітня на 23, 24 та 25 червня 2020 року. Змінено також формат заходу – зустріч відбудеться онлайн для забезпечення зручності доступу всім охочим та з метою дотримання обмежувальних заходів щодо кількості учасників масових зібрань.

Карантинні обмеження, пов’язані з поширенням COVID-19, негативно позначилися на роботі малого, середнього та великого бізнесу. Зокрема, в Україні через коронавірус втратили роботу понад 200 тисяч працівників. З цієї причини парламентарі вже встигли ухвалити низку законів, що передбачають податкові преференції для вітчизняних підприємців. Податкова служба, своєю чергою, у цей карантинний період зазнала системних і досить гучних кадрових змін.

Після закінчення карантину українським підприємцям, юристам, бухгалтерам і аудиторам саме час зібратися в професійному колі, щоб обговорити нове законодавство й особливості його застосування.

У фокусі форуму:

  • податкові виклики для України і світу;
  • головні новели оподаткування у 2020 році;
  • найгучніші податкові спори;
  • податковий консалтинг і креатив у звітності;
  • діджиталізація оподаткування.

Програма та реєстрація на участь у заході за посиланням https://pravo.ua/event/tax2020.

У разі скасування обмежень на проведення масових заходів у м. Києві формат заходу може бути змінено, про що буде повідомлено додатково.