Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) розпочинає роботу у звичайному режимі із 1 червня 2020 року, враховуючи Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020  р. № 16.

Для попередження поширення небезпечної інфекції, а також з метою захисту життя та здоров’я відвідувачів, членів і працівників ПАБУ вживаються застережні заходи.

Так, переважна більшість контактів з членами та відвідувачами ПАБУ здійснюється у віддаленому режимі. Якщо особиста присутність в офісі ПАБУ усе ж є необхідною, приймання відбувається виключно за попереднім погодженням з дотриманням часового інтервалу, який дає змогу виключити контакт мiж відвідувачами.

В офісі ПАБУ дотримуються соціальної дистанції не менше 1,5 метра. Відвідувачі допускаються до офісного приміщення виключно в респіраторі aбo захисній масці.

Працівники, члени та відвідувачі, у яких виявлено ознаки респіраторних захворювань, не допускаються в офіс ПАБУ. У таких випадках ПАБУ суворо рекомендує самоізолюватися та звернутися до сімейного лікаря.

На вході до офісного приміщення ПАБУ є можливість обробити руки спиртовмісними антисептиками.

Бережіть себе та будьте здоровими.