Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) уже другий рік поспіль є інформаційним партнером масштабного антифрод-форуму з питань корупції та корпоративного шахрайства, який цьогоріч присвячено протидії таким зловживанням в умовах поширення коронавірусу.

XI щорічний форум «Корупція та корпоративне шахрайство: протидія в умовах Covid-19» відбудеться 25 та 26 червня 2020 року в онлайн-форматі для запобігання поширенню коронавірусу й у межах дотримання карантинних заходів в Україні.

Це унікальна віртуальна платформа з необмеженими можливостями нетворкінгу та розширення професійних знань. Більше 30 експертів з різних куточків світу акцентують увагу на актуальних проблемах у сфері управління ризиками та протидії корпоративному шахрайству.

Участь у заході візьмуть понад 500 делегатів, які зможуть віртуально відвідати майстеркласи, долучитися до дебатів лідерів думок та отримати дієві кейси подолання складних викликів відомими компаніями. Форум акредитований АССА та Institute for Internal Controls. Делегати зможуть зарахувати 16 CPD і 18 CPE одиниць, що є показником якості заходу та визнання результатів участі в ньому на міжнародному рівні.

Форум покликаний об’єднати представників різних компаній як за масштабами бізнесу, так і за сферою діяльності, що відповідають за економічну безпеку, внутрішній контроль та аудит, комплаєнс, запобігання корупції та шахрайству, ризик-менеджмент та управління фінансами.

Детальна програма форуму й умови участі доступні на сайті організатора заходу www.cfo.ua. Для членів ПАБУ передбачена знижка 15% на пакет ONLINE з промокодом AuditorUkr15.

Зв’язатись з організатором заходу можна через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..