Попри буремні часи, з якими зіткнувся увесь світ у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, вимушеним карантином та зміною звичних алгоритмів роботи, аудитори та професійні бухгалтери продовжують об’єднуватися у професійні спілки для підтримання і розвитку професії, а також розбудови ефективних стратегій роботи у принципово нових умовах.

Наразі кількість членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) перетнула позначку 410 і продовжує зростати.

Членство у Спілці відкриває для кожного широкі можливості й перспективи, такі як обмін досвідом з колегами в Україні та світі, залучення до цікавих вітчизняних та міжнародних проєктів, постійний захист професійних інтересів, пільгові умови участі у профільних заходах партнерів ПАБУ та інші преференції.

Члени Спілки навіть в умовах жорсткого карантину отримували можливості для розвитку професії та доступ до кращих надбань вітчизняних і міжнародних експертів. Зокрема, ПАБУ разом з AICPA надала доступ своїм членам до навчальних курсів та програм сертифікації AICPA в онлайн-режимі.

Участь у професійній спільноті – додаткова можливість покращити свою професійну експертизу, стати конкурентним спеціалістом в Україні і закордоном та бути причетним до утвердження найвищих світових стандартів у діяльності компаній та підприємств.

Нагадуємо, Палата аудиторів і бухгалтерів України відкрита як для фізичних, так і юридичних осіб. Головними критеріями добору членів є належний рівень професіоналізму, бажання працювати, удосконалюючи нашу професію. Документи для отримання членства можна знайти на сайті ПАБУ. Ставайте частиною професійної спільноти вже сьогодні.