Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) цьогоріч вперше виступить інформаційним партнером масштабного заходу для представників бізнесу – Українського Бізнес Форуму. Це унікальна платформа, яка є ідеальним місцем для розширення мережі партнерів, клієнтів і ділового нетворкінгу.

Захід було заплановано провести в Києві ще в березні 2020 року, проте карантинні обмеження, пов’язані з поширенням COVID-19, змусили перенести дату проведення Форуму на 14 вересня 2020 року.

Основна мета Форуму – об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і закордоном.

Уже два роки поспіль захід проходить у форматі конференції і виставки. Цьогоріч будуть функціонувати два паралельні потоки з лекціями та панельними дискусіями і велика експозона.

Серед тем для обговорення будуть можливості інвестиційного громадянства, податкове структурування, інтелектуальна власність, венчурні інвестиції в Україні та багато інших.

На учасників заходу чекають виступи понад 20 спікерів найвищого рівня з України та Європи, цікаві панельні дискусії з питань трансфертного ціноутворення, управління власним капіталом, щодо глобальних тенденцій оподаткування та практичного комплаєнсу.

Свою участь у Форумі підтвердили представники провідних українських компаній, а також доповідачі із Швейцарії, Великобританії, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів. Це дасть можливість поєднати вітчизняний та іноземний підхід до вирішення проблем через спілкування в колі однодумців.

Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями також передбачена можливість онлайн-трансляції Форуму.

Зарезервувати місце на Українському Бізнес Форумі можна, надіславши запит на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.nal або за телефонами +38 096 194 6629 та +38 063 611 4357.