Нові міжнародні стандарти управління якістю (ISQM) сприяють стійкому, ініціативному, масштабованому та ефективному підходу до управління якістю та знаменують значний розвиток існуючих стандартів контролю якості. Тому Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) закликає своїх членів та інших представників професії взяти участь у безкоштовному вебінарі «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю», який відбудеться 02 червня 2021 року. Захід готують Центр реформування фінансової звітності Світового банку (CFRR) спільно з Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та IAASB.

Сью Алмонд, член Правління IAASB, член Робочої групи ISQM 1, та Наталі Клонарідіс, заступник директора IAASB, виступлять у прямому ефірі з ключовими аспектами нових ISQM та відповідатимуть на запитання учасників.

Захід проводитиметься за підтримки STAREP, REPARIS для МСП, Європейського Союзу та Світового банку, проєкту щодо фінансового розвитку та підзвітності в Грузії, а також за співфінансування Австрійського агентства з питань розвитку, Австрійського федерального міністерства фінансів та Європейського Союзу.

Вебінар розрахований на півтори години і триватиме із 16:00 до 17:30 за київським часом. Для проведення заходу обрали платформу ZOOM з прямою трансляцією на каналі IFAC на YouTube.

До участі запрошуються всі професійні бухгалтерські організації та інші зацікавлені особи в країнах Європи та Центральної Азії, тому вебінар проводитиметься англійською з синхронним перекладом п’ятьма мовами, серед яких українська та російська.

Запитання щодо участі в заході можна надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Реєстрація на вебінар здійснюється за посиланням.