Палата аудиторів і бухгалтерів України спільно з Iнститутом сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту, Центром розвитку аудиту та Агентством з МСФЗ проведуть спільний тренінг-семінар на тему «Актуальні питання застосування МСА видання 2015 щодо складання аудиторських звітів». Захід заплановано на 26 червня 2017 року у Києві, який триватиме один день.

Лектором тренінг-семінару виступить Олександр Кузуб, заступник голови Аудиторської палати України, очільник Комісії АПУ зі стандартів та практики аудиторської діяльності, директор ТОВ «Аудиторсько-консалтингова фірма «Аудит-АСК», президент Громадської спiлки «Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту», практикуючий аудитор.

Програмою тренінг-семінару передбачено розгляд нових та переглянутих міжнародних стандартів аудиту (МСА) у виданні 2015 року, вимог до складання звіту незалежного аудитора згідно із МСА 700 (переглянутий) та до його структури і змісту. Планується також розгляд прикладів звітів аудитора щодо фінансової звітності суб’єкта господарювання, цінні папери якого допущені до організованих торгів − немодифікована думка та думка із застереженням. На заході учасники зможуть отримати інформацію з ключових питань аудиту згідно із МСА 701, а також щодо модифікації думки аудитора згідно із МСА 705 (переглянутий). Присутні матимуть змогу обговорити форму та зміст звіту аудитора при висловленні модифікованої думки згідно із МСА 705 (переглянутий). У програму заходу входить також розгляд пояснювальних параграфів та параграфів з інших питань у звіті аудитора згідно із МСА 706 (переглянутий). Кожен учасник тренінг-семінару зможе отримати роздатковий методичний матеріал з обговорюваних питань.

Долучайтеся до професійного спілкування для обміну знаннями і досвідом.

За додатковою інформацією та з питань участі у семінарі звертайтеся за телефонами: +380 (67) 232 68 58; +380 (50) 661 41 46; +380 (44) 279 83 27; +380 (44) 227 10 05. Контактна особа: Олена Кобяк