Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА), одним із засновників якої є ГС «ПАБУ», запрошує на навчання за найпопулярнішою програмою з міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) − DipIFR ACCA.

Кваліфікація DipIFR була розроблена для підвищення рівня знань у сфері МСФЗ. Вона допомагає зрозуміти основні концепції й принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

Введення МСФЗ в Україні, адаптація національних стандартів бухгалтерського обліку до вимог МСФЗ, розширення кола підприємств, зобов'язаних вести облік і звітувати за МСФЗ, збільшення кількості компаній, які добровільно застосовують МСФЗ, − це неповний перелік причин, за якими отримання диплому з міжнародної фінансової звітності (DipIFR) стає ще більш актуальним.

Зміни в податковому законодавстві, перехід на сплату податку на прибуток за даними бухобліку, у тому числі і компаніями, що застосовують МСФЗ, вимагає підвищення кваліфікації фахівців фінансово-бухгалтерської сфери, у чому АССА DipIFR (Rus.) кращий з кращих. Сертифіковані за цією програмою фахівці отримують знання конкретних вимог МСФЗ щодо визнання, оцінки, подання та розкриття елементів фінансової звітності, навички складання фінансової звітності за МСФЗ, зокрема консолідованої, досвід формування професійного судження з питань практичного застосування МСФЗ.

Ефективність DipIFR ACCA виявляється через глибокі знання і навички складання звітності з МСФЗ, оновлене сприйняття філософії фінансового обліку та звітності, професійне і кар'єрне зростання, навчання в середовищі професіоналів.

Підготовку до екзамену здійснює Олена Харламова, Віце-президент ГС «ПАБУ», ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів.

Заняття проводитимуться:

  • 16.09−17.09.2017 р.,
  • 30.09−01.10.2017 р.,
  • 21.10−22.10.2017 р.,
  • 04.11−05.11.2017 р.,
  • 25.11−26.11.2017 р.

З нагоди Дня народження Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів − безпрецедентне зниження вартості навчання та ідеальне співвідношення ціна − якість − від 10 000 грн, а також можлива розстрочка. Для членів ГС «ПАБУ» діють суттєві знижки. 

Для реєстрації на навчання потрібно надіслати повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через контактну форму.