Палата аудиторів і бухгалтерів України(далі − ПАБУ) другий рік поспіль виступить співорганізатором всеукраїнського конкурсу студентських науково-практичних робіт з Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі − МСФЗ) «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи».

Його основною метою є активізація науково-пізнавальної роботи студентської молоді, залучення талановитих студентів до професійної спільноти, а також сприяння працевлаштуванню обдарованих випускників.

Для науково-практичних досліджень, які можуть брати участь у конкурсі, визначено такі напрями:

  • Практика впровадження МСФЗ в Україні: досвід і проблемні питання.
  • МСФЗ-звітність: обліково-аналітичне та методичне забезпечення.
  • МСФЗ для малого та середнього бізнесу: впровадження в Україні.
  • Впровадження МСФЗ в державному корпоративному секторі економіки.
  • Роль МСФЗ в розвитку ринку фінансових послуг.

Участь для конкурсантів та співорганізаторів  безкоштовна. Конкурс триватиме з вересня по грудень 2017 року і складатиметься з двох етапів − очного та заочного.

До участі запрошуються студенти III−VI курсів профільних навчальних закладів.

До складу конкурсної комісії, крім членів громадської спілки «Палата аудиторів та бухгалтерів України», входитимуть також представники ВНЗ, ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», Агентства з МСФЗ та  Інституту сертифікованих фінансових менеджерів.

Реферати фіналістів конкурсу будуть опубліковані на сайті та у збірнику тез відкритої Міжнародної інтернет-конференції «МСФЗ: дослідження, наука, практика, імплементація».

Фіналісти та переможці конкурсу отримають змогу проходити практику в аудиторських та консалтингових компаніях, також можливе сприяння у їх працевлаштуванні.

Автори кращих робіт зможуть стати членами громадської  спілки «Палата аудиторів та бухгалтерів України», а також будуть нагороджені почесними грамотами від організаторів і цінними подарунками.