11 квітня 2018 року з 10:00 до 11:00 запрошуємо членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (далі – ПАБУ) взяти участь у безоплатному вебінарі на тему: «Облік і фінансова звітність за МСФЗ: питання і відповіді».

Консультантом-тренером вебінару виступить віце-президент ГС «ПАБУ» Олена Харламова – член Аудиторської палати України, ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», генеральний директор Агентства з МСФЗ, доктор економічних наук, сертифікований аудитор, DipIFR (ACCA), ICFM,САР, ТОР-35-IFRS- Professional.

Вартість вебінару для інших учасників, що не є членами ГС «ПАБУ», становить 250 гривень (призначення платежу – безповоротна фінансова допомога).

Зверніть увагу, що кількість учасників вебінару обмежена можливостями вебінарної кімнати, тож пропонуємо щонайшвидше зареєструватися на захід.

Для участі у вебінарі надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. таку інформацію:

  • ПІБ учасника
  • Контактний телефон
  • Питання, що стосується теми вебінару, на яке ви б хотіли отримати відповідь під час консультаційної години (за бажанням).