14 липня 2018 року в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «КПІ» пройшов Установчий з`їзд аудиторів України. У заході взяли участь більше тисячі аудиторів із різних регіонів нашої держави. Долучилися до з'їзду члени та керівні органи Палати аудиторів і бухгалтерів України.

На виконання вимог нового профільного закону, який набере чинності вже у жовтні нинішнього року, на Установчому з'їзді було прийнято рішення про створення органу професійного самоврядування аудиторів – Аудиторської палати України (АПУ) шляхом реорганізації чинної АПУ, затверджено Статут АПУ та інші локальні акти АПУ, а також обрано Раду Аудиторської палати України та Виконавчого директора Аудиторської палати України. 

До складу Ради Аудиторської палати України учасники з'їзду обрали Тетяну Каменську, Дмитра Сушка, Лілію Дзюбу, Катерину Редько, Ларису Церетелі, Дар'ю Нефьодову, Миколу Романюка, Надію Іщенко, Валерія Бондаря, Маргариту Шульман та Олену Барановську. Головою Аудиторської палати України стала Тетяна Каменська. 

Посаду Виконавчого директора Аудиторської палати України Установчий з'їзд аудиторів України довірив Тетяні Курезі, яка вже добре знає особливості внутрішньої організації роботи АПУ.

Що стосується голови Комітету з контролю якості аудиторських послуг, то його з'їзд не обрав, оскільки кандидати на цю посаду не набрали більшості голосів присутніх у залі аудиторів. З-поміж кандидатів найбільшу підтримку отримала член ПАБУ Оксана Царенко та член чинної Аудиторської палати України Олександр Кузуб. Голова Комітету з контролю якості аудиторських послуг обиратиметься вже восени. 

Олександр Бойко, Президент Палати аудиторів і бухгалтерів України 

Щиро вітаю новообраних членів Ради Аудиторської палати України, Голову та Виконавчого директора АПУ. Бажаю наснаги, терпіння та успіхів на шляху реформування українського аудиту. 

Мені особливо приємно, що в складі Аудиторської палати України ті люди, яким я віддав свій голос і в яких я беззаперечно вірю. Це Олена Барановська, Лариса Церетелі, Дар'я Нефьодова та Лілія Дзюба. Переконаний, ваш досвід, знання та принципова професійна позиція сприятимуть розвитку професії. 

На з'їзді отримали чималу підтримку і очільник Інституту сертифікованих професіоналів обліку й аудиту, член чинної Аудиторської палати України Олександр Кузуб та, що особливо приємно, член ПАБУ Оксана Царенко. 

Олена Харламова, Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Приєднуюсь до привітань і зичу Аудиторській палаті України гідно захищати інтереси професії та послідовно дотримуватися обраного вектору розвитку національного аудиту. Принагідно хочу подякувати всім своїм виборцям, колегам, партнерам та друзям за підтримку моєї кандидатури до складу членів Ради АПУ. Для мене ваша довіра є безцінною, і я зворушена щирістю сказаного на мою адресу.

Будемо працювати ще більш наполегливо і завзято, щоб наша професія була шанованою в усьому світі, їй довіряла громадськість і ми – аудитори і бухгалтери – зробили все від нас залежне для аудиту й обліку зокрема і України загалом.