Палата аудиторів і бухгалтерів України за сприяння аудиторських фірм Вінниччини 25 вересня 2018 року у Вінниці проведе безоплатний семінар на тему: «Перехід з П(С)БО на МСФЗ. Вимоги, практичні аспекти та особливості».

Під час заходу планується розглянути практичні аспекти застосування МСФЗ у контексті змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», складання фінансової звітності при переході на МСФЗ (склад фінзвітності, фінансова звітність у перехідний період, розкриття інформації у примітках до першої фінансової звітності за МСФЗ тощо), а також питання трансформації фінансової звітності у МСФЗ-формат.

Лектором семінару виступить Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України, ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер групи компаній «Де Візу», доктор економічних наук, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, експерт з МСФЗ Олена Харламова.

Захід проходитиме за адресою: м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка, 21 в актовій залі Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області. Час проведення заходу – з 10.30 до 15.00. Співорганізаторами семінару виступлять аудиторські фірми Вінниччини «Надійність» та «Аудит і право». Інформаційний спонсор – журнал «Аудитор України».

Для участі у семінарі обов'язкова електронна реєстрація за цим посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: +38(0432)-660-667; +38(0432)-660-245; +38(097)-198-99-91.