25 вересня 2018 року Палата аудиторів і бухгалтерів України за підтримки аудиторських фірм «Надійність» та «Аудит і право» провела безоплатний семінар на тему: «Перехід з П(С)БО на МСФЗ. Вимоги, практичні аспекти та особливості».

Захід, що відбувся в актовій залі Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, відкрив Президент Палати аудиторів в бухгалтерів України Олександр Бойко. У своєму виступі він наголосив на важливості розуміння практики переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності, оскільки дедалі більше підприємств України застосовує нові стандарти обліку.

Далі він передав слово лектору семінару – Віце-президенту Палати аудиторів і бухгалтерів України, ректору Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, генеральному директору Агентства з МСФЗ, партнеру групи компаній «Де Візу», доктору економічних наук, сертифікованому аудитору, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, експерту з МСФЗ Олені Харламовій. Вона докладно розглянула практичні аспекти застосування МСФЗ у контексті змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», складання фінансової звітності при переході на МСФЗ (склад фінзвітності, фінансова звітність у перехідний період, розкриття інформації у примітках до першої фінансової звітності за МСФЗ тощо), а також питання трансформації фінансової звітності у МСФЗ-формат.

До участі в семінарі долучилися представники підприємств, що переходять на складання МСФЗ-звітності, аудитори та консультанти, викладачі й студенти.

Усі учасники отримали у подарунок  журнал «Аудитор України», що виступив інформаційним партнером заходу.

Завершився захід неформальним спілкуванням та висловленням слів вдячності лектору щодо змістовності, корисності та практичної спрямованості семінару.Вінниця фото

Олена Харламова, Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Зважаючи на актуальність тематики семінару, ми вирішили не обмежувати аудиторію і запросили не лише членів нашої спілки, а й усіх охочих. Ми поставили за мету надати учасникам якомога більше практичних порад, які допоможуть їм подолати непростий процес переходу на складання МСФЗ-звітності.

Сподіваюся, що учасники семінару отримали корисні знання та відповіді на актуальні питання щодо трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

Щиро вдячні керівництву Вінницького представництва ПАБУ за чудову організацію заходу. 

IMG 9048IMG 8881IMG 8962IMG 8990IMG 9031IMG 8987IMG 8975