18 грудня у Вінниці відбувся фінал конкурсу «Професія аудитор: сучасний стан та перспективи розвитку очима молоді».

Організаторами заходу виступили аудиторська фірма «Надійність», консалтингова компанія «Аудит і право», Вінницький клуб ділових людей, Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ), Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА) за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь майже 100 студентів, 13 з яких потрапили до фіналу.

Фіналісти захищали свої роботи перед членами журі, до складу якого увійшли директор аудиторської фірми «Надійність» Надія Манько, директор консалтингової компанії «Аудит і право» Євгенія Чопляк, Віце-президент ПАБУ Олена Харламова, президент Клубу ділових людей Надія Лисецька, директор торгового дому «Аншар» Сергій Романюк, завідувач сектору внутрішнього аудиту апарату облдержадміністрації у Вінницькій області Ольга Мельник та директор ТМ «Україночка» Олена Вихристюк.

Перше місце конкурсу «Професія аудитор: сучасний стан та перспективи розвитку очима молоді» посіла Людмила Машура, друге — Христина Пудкалюк та Анна Цуркан, третє між собою поділили Єлизавета Лесік, Ярослава Серженік та Ірина Кравчук.

Призери конкурсу були нагороджені відзнакою Вінницької обласної державної адміністрації, отримали пропозицію пройти стажування у провідних аудиторських компаніях України та долучилися до асоційованих членів Палати аудиторів і бухгалтерів України.

Олена Харламова, Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Мені було дуже цікаво поспілкуватися із новим поколінням аудиторів та бухгалтерів України і почути їхні думки щодо сучасного стану нашої професії та перспектив її розвитку. Під час конкурсу було висловлено багато інноваційних ідей, неординарних рішень та раціональних думок. Ми маємо усі підстави пишатися нашою молоддю.

Принагідно хочу подякувати за чудову організацію конкурсу Вінницькому представництву ПАБУ та персонально Надії Манько та Євгенії Чопляк. Наша співпраця приносить щедрі плоди.

2concurs3concurs4concurs5concurs6concurs