У ході звітної кампанії фінансові установи, що звітують Нацкомфінпослуг, стикаються з проблемними робочими ситуаціями, що пов’язані з підготовкою та поданням звітності. Отримати відповіді на всі нагальні запитання з вуст самого регулятора, мінімізувати кількість помилок та підвищити якість звітності фінустанов покликаний спеціальний вебінар, організований Нацкомфінпослуг за підтримки ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», що відбудеться 01 лютого 2019 року з 11 до 13 години.

Серед ключових питань відкритого вебінару – порядок подання регуляторної звітності фінансовими компаніями, ломбардами, лізингодавцями та кредитними спілками; роз’ясненнями типових помилок при поданні ними такої звітності, а також вимоги регулятора до звітної інформації.

Спікерами заходу виступлять посадові особи Нацкофінпослуг – директор департаменту регулювання та нагляду за фінансовими компаніями Галина Павленко та директор департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами Ігор Невінчаний. Модератор вебінару – віце-президент Палати аудиторів та бухгалтерів України, ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, доктор економічних наук Олена Харламова.

Участь у вебінарі – безоплатна за умови обов’язкової реєстрації.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: +38(067)904-66-46, +38(095)243-01-31 (Наталія Свистун) або за телефоном ПАБУ +38(044)279-62-00.