Технологічний прогрес йде шаленими темпами, кардинально змінюючи робочі процеси компаній, що представляють різні сфери бізнесу. Не лишились осторонь й аудиторські та бухгалтерські фірми. Сьогодні в професії відбуваються кардинальні зміни, а бум розвитку новітніх технологій ще більше підігріває ці процеси.

За останні роки кількість компаній, що розробляють новинки техніки та програмне забезпечення для аудиторських та бухгалтерських фірм, зросла. Новітні технології дають змогу швидше та якісніше надавати послуги, краще зберігати інформацію та працювати в режимі віддаленого доступу.

Попри це, багато аудиторських і бухгалтерських фірм дотримуються традиційних підходів у роботі та не використовують усі можливості.

Утім, на думку більшості експертів, без застосування нових прогресивних технологій буде складніше конкурувати на ринку.

Дедалі більше людей користуються досягненнями технічного прогресу, тож від бухгалтерів і аудиторів очікують опанування відповідних навиків і їх застосування. Електронний документообіг, онлайн-звітування, оптичне розпізнавання тексту – усе це мають застосовувати у своїй роботі бухгалтери та аудитори.

За технічним прогресом – майбутнє. Хто встигне пристосувати свою роботу до нього – той виграє.