Рада зі стандартів фінансової звітності (Financial Accounting Standards Board, FASB) розпочала програму оновлення стандартів звітності (Accounting Standards Update, ASU), аби допомогти організаціям коректно вести облік виробництва фільмів та телесеріалів для телебачення і онлайн-сервісів.

За кілька останніх років в індустрії розваг відбулися значні зміни моделей виробництва та розповсюдження продукції: зростає кількість онлайн-сервісів, які отримують дохід від передплати на їхні послуги.

Проте стандарти обліку та звітності сьогодні не відображають бізнес-процесів, які відбуваються під час виробництва фільмів, серіалів та іншого онлайн-контенту.

На відміну від попередньої редакції, нові стандарти охоплюють положення про капіталізацію доходів від фільмів та телесеріалів. Вони краще відображають економічні аспекти їх виробництва та передбачають покращення якості інформації, яка надається інвесторам щодо ліцензійної продукції, яка виробляється.

Стандарти вирішують питання оцінки угоди про прокат продукту та ліцензійної угоди щодо можливих порушень прав кінокомпанії.

Для публічних акціонерних компаній стандарти наберуть чинності для фіскального року, що розпочнеться після 15 грудня 2019 року, та проміжних періодів.

Для решти організацій стандарти наберуть чинності для фіскального року, який розпочнеться після 15 грудня 2020 року, та проміжних періодів. Також можна перейти на застосування цих стандартів раніше.