Інститут сертифікованих бухгалтерів з управлінської звітності (Chartered Institute of Management Accountants, CIMA) відкрив навчальний центр, аби допомогти бухгалтерам освоїти новітні технології та впровадити в практику роботи їх можливості.

Програми навчального центру охоплюють теми автоматизації, технологій блокчейну, кібер-безпеки, аналізу та захисту даних.

Головним поштовхом для створення навчального центру стали результати дослідження «Майбутнє фінансового сектору» щодо впливу цифрових технологій, проведеного СІМА, які показали, що 10% компаній у своїй роботі не використовують сповна потенціал новітніх технологій.

Навчальні матеріли щодо кожної теми будуть публікуватися з квітня по жовтень 2019 року. Крім того, уже підготовано тест, який дасть змогу експертам у фінансовій сфері визначити свій рівень роботи з новітніми технологіями.

Перша добірка публікацій стосуватиметься автоматизації та матиме на меті забезпечити краще розуміння процесу роботизації. Матеріали щодо блокчейну будуть оприлюднені в травні, кібер-безпеки – у червні, аналізу та захисту даних – відповідно в липні та жовтні.

Навчальний центр був створений за сприяння Асоціації незалежних присяжних бухгалтерів (Association of International Certified Public Accountants) – глобальної організації, створеної членами СІМА та Американським Інститутом незалежних присяжних бухгалтерів (American Institute of CPA) у 2017 році.

Ендрю Гардінг (Andrew Harding), виконавчий директор AICPA з питань управлінської звітності, заявив: «Ми живемо в епоху масштабних змін, які зачіпають сферу ведення бізнесу та інформаційні технології, і це змушує нас йти в ногу з часом. Новий навчальний центр дає доступ до безкоштовних матеріалів, аби допомогти зрозуміти основи роботи з цифровими технологіями, необхідними для професіоналів, що працюють у цій сфері».