Через стрімкий темп розвитку нових технологій те, що ви вчили у виші, втратить свою актуальність уже за кілька років. У сучасному світі дедалі більш затребуваними стають не знання в якійсь конкретній сфері, а саме вміння вчитися, входити в нові ситуації й адаптуватися до них.

У середньому знання людства вже зараз подвоюються кожні 13 місяців. Тому на перший план виходить здатність до навчання та вміння швидко опановувати нове, переймати компетенції із суміжних галузей, ставати багатофункціональним суперпрофесіоналом, щоб конкурувати на ринку праці й успішно вести бізнес.

Компаніям доведеться допомогти своїм співробітниками пристосуватися до нових умов. Домогтися успіху зможуть ті гравці ринку, які на перше місце ставитимуть талант і здібності людей, здатні вчасно виявити їхній потенціал і знайдуть спосіб посприяти його вчасному розкриттю.

Щоб залишитися «на плаву» і виграти в конкурентній боротьбі, компаніям доводиться зважати на нові правила гри, формувати сучасні системи управління бізнесом, підвищувати вимоги до знань і навичок співробітників. Водночас технології роблять справжній прорив в освіті – це і дистанційне навчання, і гейміфікація, і використання доповненої, віртуальної і змішаної реальності та інших засобів у процесі корпоративного навчання.

Основна сутність цих змін – зробити людей відкритими до нових технологій і дати змогу в мінімальні терміни набути необхідних навичок, щоб максимально ефективно використовувати їх у роботі надалі.