Ґвінея, Намібія та Гондурас стали відповідно 155-м, 156-м та 157-м членом Глобального форуму з питань прозорості та обміну інформацією в галузі оподаткування.

Долучившись до Глобального форуму, ці держави взяли на себе зобов’язання дотримуватися як національних стандартів обміну інформацією на вимогу, так і стандартів автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки.

Голова форуму Марія Хосе Ґарде заявила: «Я з радістю вітаю країни, які з усіх куточків світу долучаються до нашої боротьби з ухиленням від сплати податків. Зростання кількості членів нашої організації зміцнює міжнародні зусилля з підвищення податкової прозорості в інтересах кожного учасника. У листопаді буде 10 років, як наша організація зміцнює співпрацю між 157 її членами та досягає прогресу в боротьбі з незаконним ухиленням від податків».

Ціль Глобального форуму – забезпечити, аби всі держави дотримувалися однакових високих стандартів міжнародної співпраці в галузі оподаткування. Цього можна досягти завдяки надійній системі моніторингу та процесу експертного огляду, у якому Ґвінея, Намібія та Гондурас тепер беруть участь, а також через забезпечення технічної підтримки всім державам-членам.

Секретаріат Глобального форуму допоможе Ґвінеї, Намібії та Гондурасу впровадити стандарти обміну інформацією на вимогу та якнайшвидше долучитися до системи автоматичного обміну інформацією.