Рада з фінансової звітності Великобританії (UK’s Financial Reporting Council, FRC) оновила Практичний посібник (Practice Aid), який аудиторські комітети використовують для оцінки якості та ефективності зовнішнього аудиту.

Оновлення враховує зміни, які відбулися з моменту виходу першої редакції у 2015 році, та містить переглянутий Кодекс корпоративного управління Великобританії й вимогу до всіх суб’єктів, що становлять суспільний інтерес, проводити тендер на аудиторські послуги щонайменше кожні 10 років та змінювати аудиторів як мінімум через 20 років.

До Практичного посібника додано нові розділи, що стосуються процесу проведення тендерів на аудиторські послуги, та питання, які аудиторський комітет повинен висвітлювати у своїх звітах.

У ньому викладені практичні пропозиції щодо того, як аудиторські комітети можуть адаптувати свою оцінку залежно від моделі та стратегії компанії, ризиків, з якими вона стикається, та розуміння раціональних очікувань інвесторів компанії й інших зацікавлених сторін.

FRC заохочує аудиторські комітети використовувати практичний посібник, який допоможе їм виробити власний підхід до оцінки якості аудиту.