Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (Association of Chartered Certified Accountants, ACCA) відкрила центр добробуту, який надає бухгалтерам та аудиторам психологічну та суспільну підтримку.

ACCA разом з Росом Андерсоном, персональним коучем, фіналістом премії Pride of Britain та першим амбасадором АССА з питань добробуту, підготували всю необхідну для центру інформацію та оприлюднили її на сайті організації.

До інформації, покликаної допомогти аудиторам і бухгалтерам впоратися із суспільними та психологічними викликами сьогодення, мають доступ понад 500 тисяч студентів. Вона включає:

  • подкасти, у яких розглядаються проблеми тривожних розладів та здорового сну;
  • подкасти з рекомендаціями щодо медитації та правильного харчування;
  • ексклюзивні статті, у яких висвітлюються питання щодо навчання, медитації, здорового сну та підготовки до іспитів.

Відкриттю центру передувало опитування студентів та слухачів курсів, під час якого вони відповіли на питання щодо їхнього бачення проблем психічного здоров’я, добробуту, допомоги та побажань.

Генеральний директор АССА Джулі Хотчкіс зауважила: «Опитування продемонструвало, що понад 4 600 студентів серйозно переймаються цими питаннями. Трохи більше 28% респондентів хочуть, аби організація приділяла більше уваги створенню умов, що позитивно впливають на здоров’я студентів – і АССА прислухалася до них та вжила відповідних заходів. Ми підготували подкасти, відео та статті, які містять дієві поради щодо підтримання психічного та фізичного здоров’я. Ми усвідомлюємо, що наші іспити є досить складними та серйозними, адже організація готує спеціалістів, готових до викликів майбутнього. Тому важливо, аби наші студенти знали, що вони завжди можуть розраховувати на нашу підтримку на своєму шляху до отримання сертифіката АССА».

Росс Андерсон додав: «Кожна організація зобов’язана забезпечити всі ресурси для підтримання добробуту та запобігати психічним та фізичним захворюванням людей. Це не тільки правильно, а й розумно. На жаль, невелика кількість організацій виконує це зобов’язання, а ті, що працюють для цього, роблять це без будь-якого ентузіазму, тому результати не вражають. Ті, хто вирішили прийняти концепцію добробуту та зробити її основою своєї діяльності, розвивають культуру свідомого ставлення і в такий спосіб зростають».