Організації, які співпрацюють з 2000 року, висловили намір розширити своє співробітництво задля встановлення прозорих та ефективних податкових систем, а також покращення продуктивності системи оподаткування.

Президент IOTA Георгіос Піціліс (Georgios Pitsilis) заявив: «Цей день, 28 січня 2020 року, знаменує собою важливий етап відносин між IOTA та ОЕСР, адже ми підтверджуємо свої зобов’язання та зміцнюємо стратегічне співробітництво. Я радий, що меморандум про розуміння, який ми сьогодні підписуємо, розширює сферу нашої співпраці, що надасть змогу обом організаціям отримати користь від обміну думками щодо питань, пов’язаних з податками, а також ознайомити членів IOTA із процедурою прийняття стандартів у сфері оподаткування країнами ОЕСР, зокрема, щодо обміну інформацією та протидії зниженню податкової бази й уникненню оподаткування прибутку».

Директор Центру податкової політики ОЕСР Паскаль Сент-Аманс (Pascal Saint-Amans): «IOTA – важливий партнер, у нас багаторічні взаємовигідні відносини. Наша спільна робота є прикладом того, що завдяки обміну знаннями та досвідом щодо оподаткування ми можемо знайти спільне рішення глобальних проблем».