Згідно з дослідженням Accountancy & Finance, проведеним рекрутинговим агентством Reed, заробітна плата британських бухгалтерів та фінансистів у 2019 році продовжувала зростати. Зокрема, винагорода керівників підвищилася на 3,2%, а в підсумку сягнула 42 тисяч фунтів стерлінгів (54 599 доларів) за рік.

У своєму звіті Accountancy & Finance Salary Guide 2020 компанія Reed проаналізувала 7,5 мільйонів вакансій, які публікувалися з 2016 року, та дійшла висновку, що фінансовий сектор – один із найстабільніших.

Крім анонсованого зростання заробітної плати фахівців, що працюють у цьому секторі, також спостерігалося зростання кількості вакансій на 0,2%.

Заробітні плати спеціалістів, що отримують менше 40 тисяч фунтів стерлінгів, включаючи помічника бухгалтера та менеджера з кредитного контролю, зросли найбільше – на 12,3 та 4,7% відповідно.

Серед працівників, які отримують більше 40 тисяч фунтів стерлінгів, найбільше підвищення відчули фінансовий директор (4,6%), головний бухгалтер (5%) та бухгалтер проєкту (4,7%).

Джон Форворд (John Forword), менеджер лондонської філії Reed Finance, зауважив: «Як і будь-який інший, сектор бухгалтерського обліку та фінансів зазнав негативного впливу економічної та політичної невизначеності, що спричинив Брексит. Попри це, фінансовий сектор долає виклики, а рівень зарплати працівників досі був стабільним. Хороша новина в тому, що останні 12 місяців спостерігався здоровий приріст заробітної плати, як і зростання кількості ролей, що, ми очікуємо, продовжиться й наступного року. Це позитивно сприймається працівниками, а також має сприяти залученню талантів, адже їм пропонується перехід у стабільний сектор, який пропонує безліч можливостей для кар’єрного розвитку. Ми очікуємо, що у 2020 році бухгалтери та фінансисти будуть користуватися попитом, оскільки найближчим часом компанії потребуватимуть слушних порад, аби «залишатися на плаву» та відповідати викликам майбутнього. Потрібні люди та найкращі таланти відіграватимуть важливу роль у досягнені цієї мети, тому такі інструкції щодо рівня зарплат допоможуть зрозуміти, де саме існує конкуренція».