Рада з фінансової звітності Великобританії (Financial Reporting Council, FRC) планує повністю переглянути виконання функції нагляду, аби пришвидшити хід розслідування злочинів.

Для прискорення розслідування та виконання рішень у справах FRC збільшить кількість адвокатів та бухгалтерів-криміналістів та розширить свої права в ході розгляду справ з метою швидкого прийняття рішення щодо відкриття виконавчого провадження.

Стратегія регулятора на 2020-2021 роки має на меті втілити в життя запропоновані експертом Кінґманом зміни, зокрема, створення Органу з питань аудиту, звітності та управління.

Так, FRC планує найняти понад 100 працівників, що призведе до збільшення податкових виплат з 41,2 до 47,2 мільйонів фунтів стерлінгів.

Крім того, кількість перевірок якості аудиту та корпоративної звітності буде збільшено на 25%, а «великій четвірці» доведеться розділити функцію моніторингу діяльності аудиторських фірм зі своїми конкурентами.

Джонатан Топмсон (Jonathan Thompson), генеральний директор FRC, зауважив: «Ця стратегія передбачає створення більш впевненого регулятора, який здійснює моніторинг та своєчасно притягує компанії до відповідальності. До трансформації FRC в Орган з питань аудиту, звітності та управління я рішуче налаштований використати наші повноваження повною мірою для вирішення проблем корпоративного управління. Крах великої компанії має значний вплив не тільки на інвесторів, але й на працівників та суспільство загалом».