PrimeGlobal продовжує відслідковувати та оцінювати нові події, пов’язані з коронавірусом. Постійне оновлення інформації та розроблення відповідних заходів, які допоможуть зменшити ризики розповсюдження вірусу, є пріоритетом.

Асоціація оцінює ризики та намагається пом’якшити негативні наслідки, аби врахувати це для планування всіх майбутніх зустрічей та заходів, і стежити за ситуацією, спостерігаючи за новими подіями та звертаючись за порадами до лідерів галузі.

PrimeGlobal постійно перебуває в контакті з лідерами інших асоціацій та мереж, намагаючись ділитися знаннями своїх фірм-членів, а також вчитися новому.

«Наразі наше головне завдання – забезпечити безперешкодне спілкування між фірмами-членами та інформувати про практичні методи управління ризиками для бізнесу, викликаними COVID-19. Ми створили вебсторінку лише для членів, де вони можуть обмінюватися інформацією та практичними рекомендаціями, а також дізнаватися про стратегії боротьби з пандемією. Ми організували низку безкоштовних вебінарів у співпраці з нашим партнером з віртуального навчання – Інститутом бізнесу (Business Learning Institute), щоб дозволити фірмам виявити критичні наслідки пандемії на їхній бізнес та допомогти створити механізм ефективного реагування», – каже генеральний директор PrimeGlobal Стівен Хіткот.

Асоціація аудиторських фірм поширює статті на тему коронавірусу та створила систему запитів, що дає змогу членам ділитися своїм досвідом реагування на пандемію та надавати інформацію про те, як вірус змінює динаміку діяльності, впливає на виконання проєктів та результати діяльності.