Поширення коронавірусної інфекції змусило аудиторські фірми перевести більшість працівників на роботу в режимі віддаленого доступу. Чи буде вона продуктивною? Можемо заспокоїти власників, вище керівництво та клієнтів аудиторських компаній – у такому режимі працівники працюють ще краще. Подовжуючи свій робочий день, вони встигають набагато більше.

Дослідники запевняють, що, працюючи з дому, люди, економлячи час на дорогу до офісу, розпочинають свій робочий день раніше, а закінчують пізніше. Як результат, офісний персонал в домашньому режимі працює в середньому на дві години більше. Про це пише Bloomberg з посиланням на дослідження компанії NordVPN.

Наприклад, у США багато співробітників додали до свого робочого дня по три години, збільшивши робочий час майже на 40%.

Водночас у Великобританії, Франції та Іспанії, а також у Канаді середній приріст робочого часу сягнув двох годин. Тепер робочий день в цих країнах становить 11, 10, 10 і 11 годин відповідно.

Очікується, що виконуючи завдання з дому, люди будуть працювати більше годин протягом всієї кризи, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

«Коли обмеження будуть зняті, переконаний, багато компаній стануть набагато більш лояльні до роботи з дому», – вважає експерт з цифрової конфіденційності NordVPN Teams Даніель Маркуссон.

Нагадаємо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу в багатьох країнах оголосили карантин, тому компанії почали переводити співробітників на віддалену роботу.