В Україні поступово запроваджуються карантинні послаблення. Більшість власників починають виводити персонал в офіси, дотримуючись необхідних заходів безпеки, адже із пом’якшенням карантину загроза інфікування не зникла. Як безпечно вивести персонал аудиторських фірм в офіси, ПАБУ поцікавилася у фахівців з персоналу та психологів.

Експерти з управління людським ресурсом рекомендують ввести гнучкий графік для тих співробітників, чиї функціональні обов’язки це допускають. В аудиторських фірмах такі працівники є. Так ви вполюєте двох зайців: надасте змогу працівникам поступово вливатись у режим роботи в офісі та зменшите кількість людей, які перебувають в одному приміщенні одночасно.

Обов’язково слід придбати в офіс спеціальні серветки або спреї для оргтехніки (які містять щонайменше 70% спирту). Вони мають бути на столі у кожного співробітника. Щоб працівники не забували користуватися ними, можна налаштувати розсилку нагадувань через пошту.

Менеджмент аудиторських фірм мусить забезпечити всіх співробітників засобами індивідуального захисту, наприклад, масками. Нагадуйте колегам, що їх треба змінювати щодві години.

У перші тижні карантинних послаблень варто подумати про те, щоб продовжити робочий час і попросити персонал приходити позмінно, наприклад, з 6:00 до 12:00 та з 13:00 до 19:00. Між цими змінами має проводитись ретельне прибирання.

Світ змінився і більше вже не буде таким, як колись. Саме тому потрібно продовжувати використовувати інструменти для онлайн-зустрічей. Для підтримання соціальної дистанції варто проводити наради та мозкові штурми дистанційно. Особливо, якщо йдеться про зустріч, у якій беруть участь понад 10 осіб.

На жаль, на певний час співробітникам доведеться відмовитись від традиції спільних багатолюдних ланчів та дотримуватись розкладу. Адміністрації аудиторської фірми варто заборонити або обмежити спільне користування посудом, холодильником, мікрохвильовими пічками.

Психологи рекомендують піклуватися не тільки про фізичне, але й про ментальне здоров’я працівників аудиторських фірм. Усі ми зараз знаходимось у стресовій ситуації: у когось вдома діти, які не відвідують школи і яких треба вчити, у когось – близькі, яким потрібна додаткова увага чи догляд, хтось відчуває відсутність стабільності і сумніви щодо майбутнього. Заохочуйте співробітників ділитись позитивом та хорошими новинами. Давайте їм відпочити та не турбуйте в неробочий час.