Американський інститут дипломованих присяжних бухгалтерів (American Institute of CPAs, AICPA) виділить 50 тис. доларів на матеріальну допомогу студентам старших курсів та випускникам економічних спеціальностей, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через пандемію коронавірусу.

Фонд AICPA вручить по 2 тис. доларів 25 студентам, які потрапили у скруту, втратили роботу чи стажування через епідемію, аби вони могли покрити витрати, пов’язані з навчанням.

Президент Фонду Ерні Алмонт (Ernie Almonte) заявив: «Велика кількість американців мають фінансові труднощі, студенти не виняток. Ми знаємо, що багато з них ледве зводять кінці з кінцями, аби покрити витрати на своє навчання. Фонд прагне надати підтримку випускникам, які починають свій професійний шлях».

Допомога надається студентам, які співпрацюють з AICPA та здобувають або отримали освіту у сфері бухгалтерського обліку. Щоб мати право на допомогу, студенти повинні бути зараховані на курс вивчення бізнесу чи бухгалтерського обліку в 2020-2021 роках на повний день та закрити щонайменше 30 годин, що виділені на курсові роботи, зокрема не менше 6 годин мусять припадати на бухгалтерський облік.