Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я CABA (благодійна організація, що займається питанням підтримання добробуту дипломованих бухгалтерів та їхніх сімей) запустила Qwell – службу онлайн-консультування та підтримки психічного здоров’я.

Qwell пропонує безкоштовні онлайн-консультації в межах програми CABA з підтримання психічного здоров’я членів спільноти дипломованих бухгалтерів. Безпечні та конфіденційні одногодинні онлайн-сеанси з кваліфікованим консультантом доступні через систему обміну миттєвими повідомленням сім днів на тиждень 365 днів на рік. Крім того, в інтернеті можна знайти онлайн-групи підтримки та інформативні статті.

Менеджер служби підтримки CABA Мері-Джейн Ганн (Mary-Jane Gunn) сказала: «Ми знаємо, що 2020 рік – дуже складний, адже відчуття тривоги постійно зростає, тому забезпечення психологічної підтримки стає нагальною потребою. А в такі нестабільні часи вона потрібна всім. Наш новий онлайн-сервіс створений, аби надати бухгалтерам та їхнім сім’ям підтримку в складні моменти. Це може бути відчуття тривоги через наближення зими, пригніченість через те, що застрягли на роботі, яку не любите, або депресія через те, що кар’єрні перспективи не відповідають вашим сподіванням. Qwell доступний для всіх, кому потрібна допомога».