У червні 2021 року Марк Ріс (Mark Rhys) замінить Джулію Пенні (Julia Penny) на посту віцепрезидента Інституту дипломованих бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW).

Наразі Ріс є партнером з питань аудиту в Deloitte і має 30-річний досвід у сфері банківського аудиту. Він був першим головою факультету фінансових послуг ICAEW, а сьогодні очолює Раду Інституту з питань технічної стратегії. Він також є членом Практичної групи Управління пруденційного регулювання та входить у Консультативну групу аудиторів, яку очолює Дональд Брайдон.

Коментуючи своє призначення, Ріс сказав: «Дуже радий, що мене обрали віцепрезидентом ICAEW. Сподіваюсь, що мій 30-річний досвід допоможе гідно представляти нашу професію. Мої пріоритети будуть спрямовані на забезпечення якості, проведення суттєвої реформи аудиту, створення різноманітної та інклюзивної галузі, а головне – зміцнення довіри до нашої професії. Зрештою, бухгалтери, податкові консультанти, аудитори чи інші фахівці з фінансів відіграють фундаментальну роль як в економіці Великобританії, так і світовій».