Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC) оприлюднила своє бачення бухгалтерської професії, орієнтованої на людину як базову основу, у документі Point-of-View (POV).

IFAC дала рекомендації щодо того, як компанії, аудиторські організації та професійні об’єднання можуть краще зрозуміти й, отже, скористатися всіма перевагами професії, заснованої на окремих особистостях експертів. Крім того, розглядається взаємозв’язок між підвищеним акцентом на людському капіталі і здатністю організацій залучати, розвивати й утримувати талановитих фахівців протягом їхньої кар’єри.

Коментуючи документ, виконавчий директор IFAC Кевін Денсі (Kevin Dancey) підтверджує, що цього разу вони дійсно приділили увагу людському аспекту професії. «Через призму [цього аналізу] ми торкаємося таких питань, як гендерна рівність, різноманітність (як самих особистостей, так і їхніх навичок), балансу вільного і робочого часу, психічного здоров’я, постійного навчання. Хоча більшість тез і не нові, проте IFAC вірить, що дуже важливо сформулювати чітку візію у своїй ролі глобального «рупора» бухгалтерської професії», – підкреслив він.