Американський інститут дипломованих присяжних бухгалтерів (AICPA) опублікував інформаційний документ, який повинен допомогти аудиторам з підготовкою звітів про контроль для компаній, які вже впровадили технологію блокчейну у свої системи надання послуг.

Документ «Наслідки використання блокчейну сервісними організаціями для проведення перевірки їх діяльності» був підготований робочою групою виконавчого комітету служби аудиту (ASEC) AICPA. Документ розглядає, яких саме навиків потребують аудитори для виконання таких завдань, унікальні особливості блокчейну, ризики, пов’язані з використанням цієї технології, та як саме її використання сервісними організаціями може вплинути на проведення перевірки таких компаній.

Емі Павліцкі (Amy Pawlicki), віцепрезидент AICPA з питань запевнення та консультування у сфері інновацій, сказала: «Оскільки використання блокчейну зростає, імовірно, більша кількість сервісних компаній вирішить все таки впровадити цю технологію. Аудитори, найняті для проведення перевірки таких організацій, потребують більш глибокого розуміння технології та ризиків, які вона криє в собі для сервісних організацій та їх клієнтів».